3D Apartments

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Křižíkova 213/44, Praha 18600

Velmi dobré
dle 7 recenzí

89%

Blanka
rodina s malými dětmi, 1.9.2018

Ve tříhvězdičkových 3D Apartments se můžete ubytovat v jednom ze 47 komfortních plně zařízených apartmánech s veškerým soukromím a pohodlím. Po dlouhém dni si můžete odpočinout v sauně nebo můžete relaxovat ve whirlpoolu. Pokud však překypujete energií můžete v rámci spolupráce s prémiovým klubem Form Factory využít zvýhodněné vstupné do prostor klubu. Ať už jste v Praze obchodně, na kongresu nebo jako turista, 3D Apartments jsou tím pravým místem. Za Vašimi zájmy se dostanete krásnou procházkou, na kole, tramvají nebo metrem.Váš osobní automobil můžete bezpečně zaparkovat v podzemích garážích Residence.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

3D Apartments On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Suite Twin
Large Suite
Grand Suite
Superior Suite
Suite Double
Studio
Grand Suite DUO

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

3D Apartments Pokoje

Součástí každého 3D apartmánu je vlastní sociální zařízení, jedna nebo více ložnic s obývacím pokojem vybaveným pohodlnou rozkládací pohovkou včetně kvalitní matrace a plně vybavený kuchyňský kout. Každé apartmá má slunný balkón orientovaný na jih, LCD televizor s nabídkou kabelových programů a bezdrátové připojení k internetu.

V hotelu si můžete odpočinout v relaxačním centru s bazénem, saunou a whirpoolem. Hotel nabízí profesionální služby, individuální přístup i netradiční zážitky, které Vás nabijí energií na každý den.

3D Apartments Gastronomie

Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyň, ve které si můžete vykouzlit Vaše nejoblíbenější pokrmy. Na recepci lze přiobjednat snídani, která se podává v hotelu Galerie Royale. Nedaleko hotelu pak naleznete Peter's burger pub, kde si můžete vybrat z velké nabídky burgeru, sendvičů, kuřecích křidélek, salátů a dezertů. V klidu si zde vychutnáte krásně vychlazené pivo "Kocour" a "Konrád" či vyhlášený Milk Shake "Berry Royal".

3D Apartments Recepce

denně od 8.hodiny do 20.hodiny


Po této době se o Vás při Vašem pozdním příjezdu postará naše Security Service.


REZERVACE NA TENTÝŽ DEN MŮŽE BÝT PROVEDENA NEJPOZDĚJI DO 18,00 HOD. TÉHOŽ DNE.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

3D Apartments Dostupnost

Z letiště: Autobusem 119 do Nádraží Veleslavín. Zde musíte přestoupit na metro "A" a dojet na Můstek. Na Můstku přestoupit na linku "B" a dojet do stanice Křižíkova. Kupte si lístek MHD za 32Kč


Z Hlavního nádraží: Metrem "C" jednu stanici na Florenc, kde musíte přestoupit na linku "B" a opět jet pouze jednu stanici na Křižikovu. Lístek MHD za 24Kč


Z autobusového nádraží Florenc: Je to metrem "B" do stanice Křižíkova, nebo tramvají 3 a 8 do zastávky Křižíkova. Lístek MHD za 24Kč


Zastávka tramvaje i metra je od našich apartmánů zvdálena 100m. Při cestě z tramvaje zabočte doprava na prvním rohu ve směru jízdy. Při východu z metra se dejte pravým východem a opět vpravo. Až dojdete na křižovatku Thámovy a Křižíkovy, dejte se vlevo směrem k supermarketu Albert. Vchod do naší recepce je v pasáži hned vedle Alberta, dejte se po prvních venkovních schodech nahoru a dorazíte do naší recepce. 

3D Apartments Okolí

Hotel je situován jen pár kroků od Vítkovského parku, hudebního divadla Karlín, ostrova Štvanice a stanice metra Křižíkova. Snadno a rychle se odsud dostanete k těm největším pražským památkám, kterými jsou Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, Petřínská rozhledna, Karlův most, Národní divadlo, Tančící dům, Orloj a Týnský chrám a také k nákupnímu centru Palladium.

3D Apartments Další informace

DŮLEŽITÉ: REZERVACE, KTERÁ NEBUDE OBSAHOVAT DETAILY PLATNÉ KREDITNÍ KARTY, BUDE POVAŽOVÁNA POUZE ZA POPTÁVKU, KTERÁ PLATÍ MAXIMÁLNĚ 48 HODIN V PŘÍPADĚ REZERVACE OD NÁSLEDUJÍCÍHO TÝDNE A POTVRZENA BUDE POUZE PO UVEDENÍ TĚCHTO ÚDAJŮ DO REZERVACE. V PŘÍPADĚ REZERVACE NA TENTÝŽ DEN A NEBO NA DANÝ TÝDEN JE NUTNÉ UVÉST DETAILY IHNED S REZERVACÍ, JINAK NEBUDE MOCI BÝT REZERVACE POTVRZENA. DŮLEŽITÉ: Vezměte, prosím, na vědomí, že nejpozději jeden týden před Vaším příjezdem provedeme předautorizaci Vaší platné kreditní karty pro celou dobu Vašeho rezervovaného termínu. Jestliže na ní nebude dostatek peněz, požádáme Vás o okamžité doplnění finančních prostředků na váš účet, abychom mohli provést tento postup. V případě, že prostředky tentýž den nedoplníte, bude Vaše rezervace zrušena. Děkujeme za pochopení a respektování našich podmínek.


Dětská postýlka na vyžádání: 5 EUR/dítě/noc,


Přistýlka na vyžádání: 20 EUR/noc,


Garážové stání na vyžádání: 10 EUR/auto/noc,


Vstup do Wellness studia s bazénem dle interních pravidel a pokynů Klubu. 


Poplatek za vstup do prostorů Form Factory je 100Kč za osobu.


Děti do 16ti let - vstup povolen pouze mezi 9:00 a 16:00, VEZMĚTE S SEBOU SVÉ VLASTNÍ OSUŠKY !


Na vstup do Wellness studia nevzniká automatický nárok.


V případě nevyužití služeb Wellness studia ať již z důvodů na straně klienta nebo na straně 3D apartments či Klubu nemá klient nárok na vrácení jakékoliv, byť i poměrné, částky.


WiFi internet - zdarma připojení v každém apartmánu. Možnost praní prádla ve všední dny nebo dle dohody za poplatek: 135 CZK /1 pračka.


Úklid - pouze ve všední dny. Úklid nezahrnuje výměnu ložního prádla.


REZERVACE NA TENTÝŽ DEN MŮŽE BÝT PROVEDENA NEJPOZDĚJI DO 18.00 HOD TÉHOŽ DNE.


Zvláštní storno podmínky: V období od 23. prosince  do 6. ledna v případě zrušení Vaší rezervace provedené 14 dní a méně před příjezdem Vám bude účtována cena za celý pobyt. Týká se všech rezervací zasahujících byť jen jedním dnem do uvedeného období. Rovněž pro toto období bude stržena částka z Vaší kreditní karty již 1 týden před plánovaným příjezdem. Doplňte si, prosím, finanční prostředky na Váš účet neboť v případě, že na Vašem účtu nebude dostatek prostředků k pokrytí celého pobytu, budeme nuceni Vaši rezervaci zrušit. Děkujeme za pochopení a za respektování našich speciálních podmínek pro toto období.


Stejné zvláštní stornopodmínky platí v období Velikonoc

3D Apartments

Křižíkova 213/44, Praha
Zobrazit celou mapu